Apie mus

Sportinių šokių studija „Vijūnas“ - bene seniausia sportinių šokių studija Lietuvoje, atvėrusi  mums sportinių šokių pasaulio duris.
1978 metais ją įkūrė Vidutis Pranciškus Kamaitis kartu su žmona Dalia Kristina Kamaitiene. Būdami ne tik gyvenimo, bet ir šokio partneriai, Kamaičiai savo vardą ir meilę šokiui skleidė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.
1975-1981 m. buvo tituluoti Lietuvos standartinių ir lotynų Amerikos šokių čempionais,
1979-1980 m. Rytų Europos šalių standartinių šokių varžybų Maskvoje ir Burgase nugalėtojai.
Tad sukaupę nemenką patirtį, Kamaičiai ja pradėjo dalintis vadovaudami ir mokydami kylančius sportinių šokių talentus studijoje „Vijūnas“.
Skaičiuodama ilgus gyvavimo metus studija „Vijūnas“ gali didžiuotis puikiais šokėjų pasiekimais bei šokių, gimnastikos ir pramogų pasaulyje žinomais treneriais.
Šiuo metu “Vijūno” pagrindiniai studijos treneriai yra Ala Karpenko, Viktors Šruboks, Jurga Gustaitė ir Dalia Kamaitienė.
Daugiau apie treneriusMūsų komanda
Pramoginių šokių užsiėmimai - tai ne tik žingsnelių mokėjimas, tai visapusiškas vaikų lavinimas, kurį sudaro muzikalumas, fizinė ištvermė, koordinacija, koncentracija ir bendravimas vienas su kitu. Mūsų studijos tikslas – vaikus ir jaunuolius parengti profesionaliais pramoginių šokių atlikėjais, tačiau pasiekti ne tik aukštų rezultatų, bet išmokyti pajusti ir pamilti šokį vidumi ir visa savo siela. Būtent todėl studijoje vyksta ne vien pramoginių šokių , bet gimnastikos ir aktorinio meistriškumo užsiėmimai.
Vadovaudamiesi šiuo šūkiu į studiją kviečiame visus, mažus ir didelius, norinčius pažinti šokių pasaulį. Suteikiame galimybę kiekvienam atskleisti savo individualumą, norus ir talentus. Mūsų studijoje vyksta plataus pasirinkimo užsiėmimai : Solo latino, Kangoo jump, Pramoginių šokių užsiėmimai suaugusiems.
Viena didelė šeima, kiekvienas narys yra lygiavertis. Siekiame sukurti sveiką, draugišką aplinką. Atviras bendravimas ir įsiklausymas į šokėjų ir tėvelių norus bei siekius.
Sportinių šokių studija “Vijūnas” yra Lietuvos sportinių šokių federacijos narys. Mūsų studijos nariai aktyviai dalyvauja LSŠF kvalifikacinėse , reitinginėse ir tarptautinėse varžybose. Taip pat rengiame koncertus ir atviras pamokėles tėveliams.